TREKKING  BEKER V RONSE  2017    EERSTE  RONDE

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

      LOKAAL   JONATHAN PUB     om  18.00    uur      +   NUMMER VOOR  DE TWEEDE RONDE   66

                   LOCAL UNIQUE    30                                   /                           VIGORELLI     8

         DE ROECK THIERRY                                                             VANDENABEELE RONNY                 

         SPELIERS  MARINO                                                                VANDENABEELE  MIKE

         AELVOET MICHEL                                                                  MATHU JEAN CLAUDE                                         

…………………………………………………………………………………………………………………….

         LOKAAL KLEPKE           om 19.00 uur              +   NUMMER TWEEDE  RONDE     60

                    JONATHAN PUB    11                                                         C.O.C.     20

      VALLEZ SERGE                                                                     GABRIELS  MICHAEL

       VALLEZ ANTHONY                                                DELSOIR JURGEN

       PARISEL MICHEL                                                   GEENENS FREDERIK

……………………………………………………………………………………………………………………..

         LOKAAL  C.O.C.                   om   19.00 uur        + NUMMER TWEEDE  RONDE      62

                       MERCATOR       7                                                                THE RITZ   45

         SOUBRY SIBYLLE                                                                    VANDENDAELE ROGER

         DERNICOURT CHRISTELLE                                              VAN KERHOM  PETER                         

         HIBAUDE ROMMY                                                                  BORDEAUD ‘HUY JEAN PAUL

..................................................................................................................................................................................

         LOKAAL    LITTLE PUB            om  19.00 uur         +  NUMMER TWEEDE  RONDE    65

                       C.O.C.    22                                                                              KLEPKE    40

         DEMEYER GUILLAUME                                                      VAN RECKEM FREDERIC

         DUPREZ FREDERIK                                                               VAN MIEGHEM GUNTHER

         VANDERSTOCHT LUDO                                                      DE ROOZE FREDERIK

……………………………………………………………………………………………………………………..

         LOKAAL    NAPOLEON       om  19.00 uur         + NUMMER TWEEDE  RONDE   76

                       LITTLE PUB   34                                                                   CHALET DE LA CRUCHE  47

         DE WITTE SAMMY                                                                  PARENT WESLEY

         DUTRANOIT MARNIC                                                           RENAER DIDIER

         VANDEKERKHOVE RUDI                                                   DOBBELAERE THIBO

.................................................................................................................................................................................

         LOKAAL    CHALET UNION               om  19.00 uur                 +  NUMMER TWEEDE  RONDE    77

                   LITTLE PUB  35                                                                        LOCAL UNIQUE 48

         STOCKMAN LUDOVIC                                                          PARENT DIMITRI

         STOCKMAN  NICOLAS                                                             HIBAUDE RODDY

         VERBEKE JONATHAN                                                         VAN WIJNEN THIERRY

…………………………………………………………………………………………………………………….

         LOKAAL   BOURSE           om  19.00 uur                 +  NUMMER  TWEEDE   RONDE    79

                       LITTLE PUB   1                                                                    LOCAL UNIQUE  16

         PETRENS GEERT                                                                      DEMEULEMEESTER  YVES

         D KINDT  LORENZO                                                                ENGELS HENDRIK

         WALLEZ LEVI                                                                            DELEMMI FERNANDO

…………………………………………………………………………………………………………………….

         LOKAAL   LOCAL UNIQUE                om  19.00 uur                + NUMMER  TWEEDE  RONDE     70

                     JONATHAN PUB 10                                                         ST HERMES 5

         DEVOS THIERRY                                                                      VAN HOOLANDT  KRIS

         DU ROISIN JEAN CLAUDE                                                  DEVOS GREGORY

         DU ROISIN GAETAN                                                               DOUBLET ALBERT

……………………………………………………………………………………………………………………..

         LOKAAL  ST HERMES          om  19.00 uur            +  NUMMER  TWEEDE  RONDE     71

                       NAPOLEON   24                                                                LOCAL UNIQUE  15

         GODFRAIND RENAUD                                                          SOUBRY RONALD

         ROOSEN MATHIEU                                                                 DE RIDDER MARNIC

        DE JONGHE LORENZO                                               DE RIDDER FRANCIS

………………………………………………………………………………………………………………………..

         LOKAAL    L ESCALE          om  19.00  uur        +  NUMMER  TWEEDE  RONDE   73

                       MERCATOR  6                                                                   LITTLE PUB    33

         VANDENABEELE  PETER                                                    DE RUEZ DUEZ LOIC

         VANDENABEELE  GINO                                                           WOUTERS  OLIVIER

         VANDENABEELE BRENT                                                    DE GROTE DAVID

……………………………………………………………………………………………………………………….

………………………………………………………………………………………………………………………….

         LOKAAL    THE RITZ                    om  19.00  uur          +  NUMMER  TWEEDE  RONDE    74

                       ST HERMES   4                                                                    CHALET UNION   37

         VANDEKERKHOVE JONATHAN                                          PREVOST NICOLAS

         VANDEKERKHOVE ERWIN                                               DELUSINE JONAS

         CLEMENT  MARNIC                                                               LESTRADE CHRISTOPHER

........................................................................................................................................................................................

         LOKAAL   ST.PIETER         om  19.00  u       +  NUMMER  TWEEDE  RONDE   80

                      LITTLE PUB  2                                                                    NAPOLEON 26

         VERCAIGNE JEAN CLAUDE                                             ROOSEN VINCENT

         VAN MEERHAEGHE DIDIER                                             VAN HOUCKE DOMINIQUE

         VERMEULEN  PERCY                                                           LEMON FRED

..........................................................................................................................................................................................

         LOKAAL   VIGORELLI          om  19.00 uur                  + NUMMER  TWEEDE  RONDE   81

                       LITTLE PUB  36                                                                      THE RITZ  44

         JANSSENS FREDERIK                                                           DEN HAERINCK MARIN

         BIEBUYCK  LUC                                                                          VAN HOUTTE FREDERIK

         STOCKMAN PATRICK                                                          BASTIEN SVEN

…………………………………………………………………………………………………………………………..

         LOKAAL   ST.PIETER                 om  20.30 uur                +  NUMMER  TWEEDE  RONDE   82

                       LITTLE PUB   32                                                                  CHALET UNION  38

         DE RUYCK KEVIN                                                                   MANOUVRIER  JOHNNY

         VAN OVERMEEREN GREGORY                                      VAN COPPERNOLLE YVES

         VALLEZ JONATHAN                                                              VANGERMEZ JOEL

……………………………………………………………………………………………………………………………..

         LOKAAL    C.O.C.                         om  20.30 uur      + NUMMER  TWEEDE  RONDE   83

                       THE RITZ  41                                                                       L ESCALE  18

         DHONDT GEOFFREY                                                             LORENT  MARC

         DELEPEE STEFAN                                                                   CRISPYN GEORGES

         DEBLOCQ  KEVIN                                                                    LEPEZ PATRICK

……………………………………………………………………………………………………………………………..

         LOKAAL   CHALET  UNION                 om  20.30  uur         +  NUMMER  TWEEDE  RONDE   84

                       BOURSE 49                                                                           NAPOLEON  50

         DE WITTE STEFAN                                                                    SOUDAN PETER

         TARDY FABRICE                                                                     BASTIEN KEN

         VAN OVERMEEREN JONATHAN                                   DEN HAERINCK PHILIPPE

……………………………………………………………………………………………………………………………..

         LOKAAL    JONATHAN PUB                    om  20.30 uur           +  NUMMER  TWEEDE  RONDE  72

                       VIGORELLI  9                                                                  THE RITZ 42

         CAPIAU BERT                                                                               VAN SCHORISSE HUGO

         VANDENABEELE  EVI                                                           SPILEERS  DENIS

         BASSLE  DIDIER                                                                        RUYSSENS CHRISTIAN

……………………………………………………………………………………………………………………………..

         LOKAAL    KLEPKE                  om  20.30  uur            +  NUMMER  TWEEDE RONDE   75

                       C.O.C. 21                                                                                NAPOLEON  27

         TENTENIER KEVIN                                                                 DE WIT JASON

         TENTENIER THIBO                                                                  DE WITTE STEVEN

         VERBEKE BERNADETTE                                                     LEMON STEFAAN

.................................................................................................................................................................................................

         LOKAAL   NAPOLEON                    om  20.30 uur          + NUMMER  TWEEDE  RONDE    78

                       LITTLE PUB  31                                                                    BOURSE     17

         STEVEN FRANCOIS                                                                DEVRIESE PATRICK

         BRADLEY  VERMEESCH                                                     DE JONGHE  MICHAEL

         DE WITTE  SVEN                                                                       PANNEKOEK  GREGORY

………………………………………………………………………………………………………………………………..

         LOKAAL   L ESCALE             om  20.30 uur        +  NUMMER TWEEDE  RONDE  61

                       JONATHAN PUB  14                                                        NAPOLEON  28

         ROOSEN JEAN BAPTISTE                                                    CRISPYN JONATHAN

         TUYBENS JOFFREY                                                               STROBBE PHILIPPE

         LEMON THOMAS                                                                     BREUGELMANS  PATRICK

………………………………………………………………………………………………………………………………….

         LOKAAL   BOURSE              om  20.30 uur                       +  NUMMER  TWEEDE  RONDE   63

                       JONATHAN PUB   13                                                                       THE RITZ 46

         DECROIE DAMIEN                                                                  MATHU GEOFFREY

         DECROIE AURELIEN                                                             VAN SCHORISSE  GUIDO

         DECROIE  SERGE                                                           VAN MEERHAEGHE MARC

…………………………………………………………………………………………………………………………………..

         LOKAAL  VIGORELLI                 om  20.30 uur                         + NUMMER  TWEEDE  RONDE   67

                       L ESCALE  19                                                                     THE RITZ  43

         DELOOR  RENE                                                                         BASTIEN ALAIN

         MESSIAEN THIERRY                                                              DONCKERWOLKE KRISTA

         BOURGOIS FRANCOIS                                                          VANDERSTUYF  VEERLE

………………………………………………………………………………………………………………………………….

         LOKAAL   LOCAL UNIQUE                  OM   21.00 uur              + NUMMER TWEEDE RONDE  68

                       CHALET UNION  39                                                             LITTLE PUB  3

         VAN TIEGHEM JO                                                                      COUCKHUYT CHRISTOPHE

         THIENPONT JEAN PIERRE                                                     DE RIDDER FREDERIC

         VANCOPPENOLLE PASCAL                                                   VANCOPPENOLLE  KIMTWEEDE 

…………………………………………………………………………………………………………………………………….

         LOKAAL THE RITZ                                 om  20.30  uur             + NUMMER   TWEEDE RONDE     69

                       C.O.C.    23                                                                                JONATHAN PUB      12

         VANDEVONDELE REGIE                                                         YSEBAERT EDDY

         VAN WAMBEKE MARNIC                                                        MAQUET  DIRK

         BEETENS GEERT                                                                       AELVOET BART

……………………………………………………………………………………………………………………………………

         LOKAAL      LITTLE PUB                       om  21.00 uur               + NUMMER TWEEDE RONDE     64

                       NAPOLEON  25                                                                      ST.PIETER   29

         VAN HOUCKE ANGELIQUE                                                   VANCOPPENOLLE JEAN NOEL

         DEVOS GREGORY                                                                      JORION  YVES

         VANDERASIEREN MAXIME                                                    VANDENDORPE NICO

…………………………………………………………………………………………………………………………………..    

 

  

TREKKING TWEEDE RONDE  voor de ZATERDAG om 15 uur 

81/76                          84/60

69/71                          73/61

74/82                          80/75

79/77                          64/62

67/66                          78/68

70/83                             63/65

          HOED   72

……………………………………………………………….

Getrokken door

   PARENT JEAN PAUL / DEN HAERINCK   MARIN       PLOEG   AFWEZIG 25 euro BOETE  

EQUIPES ABSENT  25 euro D’AMENDE

………………………………………………………………………

         

         

………………………………………………………………………………….

      + 55 JAAR     VRIJDAG   EERSTE   RONDE

…………………………………………………………………………………..

 

LOKAAL   ST.PIETER       14.30 uur       NUMMER TWEEDE RONDE 10

                    KLEPKE                                                LOCAL UNIQUE

VAN BUTSELE MARC                                          DE RIDDER FRANCIS

DE WIT AUGUSTE                                                DE RIDDER JEAN PIERRE

ROUCKHOUT ERWIN                                          AELVOET MICHEL

…………………………………………………………………………………………………

LOKAAL    THE RITZ         14.30 uur      NUMMER TWEEDE RONDE  11

 

                       …………                                                   ST.PIETER

.                                                                                 VANDEKERKHOVE ERWIN

.                                                                                 CLEMENT  MARNIC

.                                                                                 DOUBLET ALBERT

………………………………………………………………………………….

LOKAAL    VIGORELLI    14.30 uur     NUMMER TWEEDE RONDE 12

                       LOCAL UNIQUE                                   MERCATOR

DEMEULEMEESTER YVES     / VANDENDRIESSCHE JEAN CLAUDE             

DELEMMI FERNANDO                                VERCAIGNE JEAN CLAUDE

ENGELS HENDRIK                                         LEHALLEZ  MARC

………………………………………………………………………………….

LOKAAL  JONATHAN PUB   16.00 uu  NUMMER TWEEDE RONDE 13

                       BOURSE                                                    VIGORELLI

DEVRIESE PATRICK                                     PARENT JEAN PAUL

VAN MEERHAEGHE MARC                      DECOCK  FRED

DEN HAERINCK MARIN                             DEWAMBERSIE JEAN PIERRE

……………………………………………………………………………………

TREKKING  TWEEDE RONDE  VOOR ZATERDAG  14.00 uur

 

13/11

10/12

…………………………………………………………